Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
83 posty 61 komentarzy

Piotr Szelągowski

Piotr Szelągowski - Prawda czym jest? Li tylko oportunistycznym wygrywaniem subiektywizmów nazywanych spojrzeniem obiektywnym, po uprzedniej odpowiedniej obróbce...

Koszulka Rocznicowa

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Od pięciu lat funkcjonuje...w przestrzeni społecznej. Jako symbol pamięci.

 

 Jest to sposób na przełamanie niewiedzy. Ten sposób można używać 365 dni w roku. Po prostu: nosić koszulkę, nawet pod swetrem, golfem w zimę - zawsze można pokazać, zaprezentować, udowodnić swoje zaangażowanie, swoją pamięć i upór w mówieniu o Prawdzie.

 

 

 

 

Osobiście od pięciu lat dodaję swoją cegiełkę: koszulkę rocznicową, którą i sam noszę. Już nie raz spotkałem się z objawami sympatii dzięki niej. Nie raz poznałem kresowian dzięki niej – a także ich opowieści. W ślad za mną idą też młodzi.

 

 Koszulka rozprzestrzenia się po całej Polsce, ale też i za granicą. To najlepszy sposób potwierdzający, jak bardzo ważnym dla noszącego jest pamięć o zbrodni. Jako swoistego rodzaju symbol graficzny, koszulka egzystuje w przestrzeni społecznej. Na nią natrafiają oczy przechodniów, urzędników, kolegów z pracy, ze szkół i studiów, spół-wiernych, i wielu innych. Jest dynamicznym, ruchomym elementem uzupełniającym kampanię informacyjną.

 

 Ponad 2,5 tys koszulek ktoś nosi już na całym świecie. Miałem nawet propozycje przygotowania ich w języku angielskim i rosyjskim.

 

 Czy potrzebna jest odwaga do głoszenia prawdy?

 

 Sami zdecydujcie.

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • GDZIE SA PROPAGANDZIŚCI żydowscy ? !!!!!!
  Talbot Husky i tym podobni żydowscy propagandziści co to nie zapomną
  żadnej rocznicy w stosunku do ROSJI !

  Jak trzeba dowalić Rosji to każda okazja jest dobra dla żydowskich prymitywów ! tylko dziwnie milczą gdy jest rocznica LUDOBÓJSTWA NA LUDNOŚCI POLSKIEJ NA UKRAINIE !!!!

  APEL ! Słowianie obserwujcie te żydowskie kreatury co mówią i jak mówią tutaj na Neonie 24 i w żydowskich gadzinówkach medialny w rocznice Ludobójstwa Polaków przez ukraińskich bandytów !!!!!

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach
 • @Autor
  Brakuje albo:
  1). pliku z grafikami,
  albo
  2). informacji jak zamówić taką koszulkę.
  Albo jednego i drugiego.
 • Tak mi się przypomniało
  Ileś tam lat wstecz była głośna afera w Toronto, bo dziewczynka przyszła do szkoły (podstawowej) ubrana w koszulkę nawolywującą do wyzwolenia Palestyny, a nauczycielka wysłała ją do domu.

  Tak wygląda wolność słowa w Kanadzie w praktyce.

  Podejrzewam, że gdyby ktoś pojawił się na ulicy w koszulce zaprzeczającej, że 6 milionów żydów poszło do gazu, albo że komory gazowe nie istniały, zostałby po prostu zaaresztowany przez policję, a kto wie, moźe w pewnych dzielnicach zlinczowany.
 • @laurentp 14:29:31
  zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930