Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
83 posty 61 komentarzy

Piotr Szelągowski

Piotr Szelągowski - Prawda czym jest? Li tylko oportunistycznym wygrywaniem subiektywizmów nazywanych spojrzeniem obiektywnym, po uprzedniej odpowiedniej obróbce...

Koszulka SS...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W Rzeszowie student politechniki biegał w koszulce z SS Galizien...

„…Doniesienie do prokuratury złożył inny student, który zobaczył kolegę ubranego w koszulkę z herbem niesławnej 14 Dywizji Grenadierów Waffen SS. Prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko Michałowi P., studentowi Politechniki Rzeszowskiej. Zarzuca mu propagowanie faszyzmu…”


Oczywisty błąd, albo źródła, albo prokuratury; nie faszyzmu, a nazizmu. Różnice są diametralne nie raz o tym pisałem, to dwa zupełnie inne systemy totalitarne.


Symbolika wykryta na politechnice odnosi się do systemu nazistowskiego (formacje niemieckie SS).
Tak jak przed laty we Lwowie zawisły plakaty (20 szt w głównych miejscach miasta) informujące o tym, że „SS Galizien” była wyzwolicielami Ukrainy. Po interwencji z UE plakaty znikły.


Szkoda, że już wtedy UE nie poszła dalej z konsekwencjami tego czynu. Zaniechanie ścigania takich gloryfikacji powoduje coraz większą pewność siebie i wręcz bezczelność w stosowaniu zakazanej symboliki.
Symbolika stosowana jako oznaczenia takich organizacji jak UPA i OUN, które wprost czerpały z nazistowskiego rdzenia, nie mówiąc już o współpracy -powinna być dokładnie tak samo zakazana i ścigana z urzędu na terenie całego Świata.

bezprzesady.com/aktualnosci/koszulka-z-symbolem-dywizji-ss

 

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930