Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
83 posty 61 komentarzy

Piotr Szelągowski

Piotr Szelągowski - Prawda czym jest? Li tylko oportunistycznym wygrywaniem subiektywizmów nazywanych spojrzeniem obiektywnym, po uprzedniej odpowiedniej obróbce...

W sejmie i pod sejmem 7-go lipca.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wczoraj protestowaliśmy przeciw milczeniu sejmu w sprawie 11 lipca...

Na gorąco tuż po powrocie z pod sejmu. Galeria fotografii, a także informacja o wygwizdaniu PIS-owskich senatorów na pikiecie. TO jest efekt polityki tej partii, polityki lawirowania i bliżej nieokreślonego "kombinowania" w temacie jakże patriotycznym (a więc objętym szczególnym zainteresowaniem PIS). Kiedy przedstawiciele tej partii zrozumieją, że tu nie ma już miejsca na kompromisy w sprawie walki o Prawdę? Czy zdają sobie sprawę, że za przyczyną takiego działania tracą właśnie dziesiątki tysięcy głosów w przyszłych wyborach? I że te, które stracili w minionych też procentują coraz większym brakiem zaufania? Naród nie jest ślepy, Polska zalewana uchodźcami z Ukrainy (w większej części pro-banderowskimi) zaczyna się zmieniać. Czy pojawią się niepokoje społeczne? Czy ktokolwiek dostrzeże zagrożenie? Gdzie polityka poparcia dla własnego kraju, własnego narodu? Godzina 10.00 (z jakimiś minutami), przygotowania do manifestacji i konferencji w biurach poselskich Kukiz15:

praca w biurach poselskich Kukiz15 praca w biurze Kukiz15 manifestacja

Zaproponowana przez posła Winnickiego przerwa dla uczczenia ofiar i wyjścia do kresowian została odrzucona w głosowaniu sejmu. Ponad 300 posłów głosowało - przeciw. Za przerwą było około 80 posłów. W tym cały klub Kukiz15. Dlatego też posłowie klubu Kukiza wyszli z dalszych głosowań sejmowych. Tuż przed rozpoczęciem pikiety odbyła się krótka konferencja prasowa:

wchodzimy na konferencję konferencja przemawia poseł Brynkus Sejm RP konferencja konferencja - uczczenie pamięci ofiar OUN-UPA Następnie wyszliśmy na pikietę:

pikieta

Wywiad z posłem RP Józefem Brynkusem:

wywiad poseł Józef Brynkus

Przybywają obywatele RP aby zaprotestować - wziąć udział w pikiecie: pikieta obecni

Na pikiecie zabiera głos ksiądz Tadeusz Isakowicz-Zaleski: przemawia ksiądz Tadeusz Isakowicz-Zaleski


Jakże znamienne banery...: Żądanie Prawdy o bandytach z OUN-UPA żądanie Prawdy o bandytach z OUN-UPA

Żądanie Prawdy o Ludobójstwie na Kresach

żądanie Prawdy o Ludobójstwie na Kresach

grupa bojowników o Prawdę baner Zamościa kulminacja - pikieta

Spotkanie starych znajomych...

przywitanie z dr Zapałowskim rozmowy... Poseł Bakun udziela wywiadu:

wywiad poseł Bakun

Kilka fotografii z pikiety: Ewa Siemaszko w rozmowie z posłem Wojtkiem Bakunem: Ewa Siemaszko w rozmowie z Wojtkiem Bakunem

Przemawia Grzegorz Braun:

Grzegorz Braun

Pamiątkowe foto wojujących...:

pamiątkowa fotografia

W oczekiwaniu na przyjęcie przez marszałka Kuchcińskiego... W oczekiwaniu na

...chyba się nie uda.

chyba się nie uda...

Udało się przekazać pisma na ręce wicemarszałka Tyszki. przekazanie listu U wicemarszałka Tyszki u wicemarszałka Wicemarszałek słucha delegacji kresowian Po wyjściu od wicemarszałka Tyszki "wpadamy" na posła Dworczyka... Po wyjściu od wicemarszałka

Wywiązuje się dyskusja, której obszerne fragmenty nagrałem, wkrótce pojawią się na stronie (zgody udzielił poseł Dworczyk).

Listowski kontra Dworczyk... rozmowa z posłem Dworczykiem


Marsz: maszerujący rozpoczyna się marsz

Zaproszenie...odrzucone...

zaproszenie do marszu odrzuca pan Petru W marszu z Gosią Halber końcówka marszu marsz pamięci marsz ulicami Warszawy Warszawianka prawie u celu... doszliśmy... Pożegnanie...

pożegnanie

Czy Pamięć powróci?


KOMENTARZE

 • Co tutaj tak cicho ? nikt nie woła !
  Słowianie ! żydostwo z PIS PO SLD PSL Nowoczesna zamilkli ? co nie pasuje wam ten temat ?
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach ! UWAGA żydo-banderowcy chcą nas Polaków wciągnąć do wojny przeciw Rosji ! stąd tak propaganda jakoby Rosja na nas ma napaść !
  !
  Rosja jest przyjazna Polakom ! bać si mają tylko żydo-banderowcy w Polsce i na Ukrainie !!!
  !
  Precz z żydo-NATO ! Precz z żydo-UE ! Precz z żydowskim faszyzmem !!
  !
  POLSKA KRAJEM NEUTRALNYM ! przyjazna bezpieczna !!!
 • @ele 13:25:02
  Nie ma co komentować. Każdy uczciwy Polak popiera akcje antybanderowskie i uchwalenie rocznicy 11 lipca jako ukraińskie ludobójstwo na polskim narodzie.
 • Witam Panie Piotrze
  Przy tym rządzie na odpowiednie podejście do sprawy Wołynia liczyć nie ma co. Macierewicz robi wszystko, by zdenerwować Rosję, Kaczyński przecież pod sztandarami UPA występował, więc przyjaźń Polsko - Ukraińska jest im niezbędna. Mogą co prawda zrobić jakieś gesty, ale nic ponad to. Zbrodnia Wołyńska to polska sprawa, rządu to nie dotyczy.
 • Do @lorenco 20:14:17
  Uczciwi Polacy 11 lipca popierają ! ale czy żydo-chazarstwo z PIS PSL PO SLD Nowoczesna to uczciwi i Polacy ? raczej polacy z polin pracujących w interesie światowego żydostwa !
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach ! Polska dalej jest okupowana przez międzynarodowego żyda ! czego dziś jesteśmy światkami w Warszawie !

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031