Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
83 posty 61 komentarzy

Piotr Szelągowski

Piotr Szelągowski - Prawda czym jest? Li tylko oportunistycznym wygrywaniem subiektywizmów nazywanych spojrzeniem obiektywnym, po uprzedniej odpowiedniej obróbce...

PIS - nieważne czy Ukraina odda nam kasę

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Może nie dokładnie tak to zabrzmiało - niemniej wymowa jest jednoznaczna... O co tu chodzi? Nasza polska kasa w błoto?

parezja.pl/ekspert-pis-u-niewazne-czy-ukraina-odda-nam-4-miliardy-zl/

Gdzie tu logika? Gdzie tu myślenie o Polakach? To 500 zł dla dzieci niby w geście opieki a tam 4 miliardy w błoto? I do tego dla rządu popierajacego nazistów i nacjonalistów? Przecież oni mogą sobie podać ręce z bandytami z KGB Śmiersz i NKWD.

A my co? W imię walki z tymi ostatnimi bandytami, wspieramy pierwszych a żadni z nich nie kochają nas. Może nawet na chwilę przerwą swoje utarczki stana z boku popukają się po głowach i powiedzą:

"Наивное Полячек", albo i co gorszego... i pośmieją się wspólnie w cyrylicy z nas.

Paranoja.

 

A nam pozostanie tylko znicze zapalać na grobach (symbolicznych) ofiar tych z Syberii i tych z Wołynia...

KOMENTARZE

 • Witam serdecznie
  To tak dla lemingów, co krzyczą, że wreszcie mamy polskiego prezydenta. Wiele wody w Wiśle musi upłynąć zanim niektórzy odważą się myśleć.
 • Nasza polska kasa w błoto?...
  nie... nasza polska kasa na mordowanie niewinnych ludzi w Donbasie i Ługańsku.
 • @
  Te słowa zabrzmiały jak "zapraszamy po więcej". Co oni sobie tam pomyślą o nas? A no to, że mamy tego więcej i wystarczy przyjść i wziąć
 • Warto zauważyć, że „polski” rząd musiał najpierw te pieniądze pożyczyć żeby dać na wieczne nieoddanie.
  Żurawski vel Grajewski vel bladź stajenna końskim chujem w mózgownicę stuknięta. Kolejne w PiS ścierwo z upstrzoną wedle "poprawności politycznej” rusofobiczną łepetyną. Patrzac na tego wąsatego imbecyla zadaję sobie pytanie, czy ma on w ogóle wgłowie jakiekolwiek szare komórki, bo najprawdopodobniej jego mózg tworzy miedziany drucik rozpięty miedzy uszami! Poza tym co to jest za pokraczne nazwisko…., albo delikwent nazywa się X albo Y a nie zadne tam X vel Y!
 • Akurat na to ni ma się co oburzać
  To pożyczka w złotych udzielona przez NBP, nie przez rząd. Oznacza to, że Ukraina dostała pieniądze prosto spod prasy drukarskiej a oddać będzie musiała prawdziwe pieniądze (zarobione przez jej obywateli i opodatkowane). Może się zdarzyć że Ukraina nie odda ale wtedy będzie musiała negocjować z nami odroczenie lub umorzenie spłat w zamian za jakieś ustępstwa. Za pomocą takich właśnie pożyczek zachód doprowadził nas do obecnego stanu (wymuszając różne ustępstwa za wieczne rolowanie długu). Swoją drogą Ukraińcy musza być strasznie zdesperowani ze biorą pożyczki w PLN.
 • bla bla
  "Pożyczka" zaplanowana przez PO, darowana przez Dudę ,a podpisana przez /ten co ma długiego wacka /Belkę NBP i bank ukr-a mówi ,że NBP ukr-om złotowki ,a ukrr-y dla NBP szmelc- hrywny . Umowa na 6 miesięcy ale przedłużana do "ile chcesz".
  Ten "genialny" gesheft chazarów PO/PIS kosztować ma polskiego obywatela - jak na razie 44% spadkiem wartości banderowskiego chłamu zwanego hrywną.

  Sała i ołowiu gierojom i gnojom chazarom
 • @Mipot 14:01:18
  Witam serdecznie, Pana odp. wydaje się logiczna, jednak ja nauczony jestem - pieniądz to pieniądz - drukowany czy nie.... Jak jeszcze do tego maja oddawać w swoich hrywnach -... które z dnia na dzień tracą na wartości...
  Ponadto jestem zdania z innego mojego tekstu na blogu bezprzesady.com że do czasu kiedy nie walną się w piersi za zbrodnie banderowców i nie wyrzucą swoich pseudo-bohaterów nazistów na śmietnik historii- to gdybym ja był Prezydentem to by sobie ze mną o niczym nie pogadali - no może to mało polityczne, ale co zrobić może czasami tak trzeba - mało politycznie walnąć pięścią w stół.
 • @Piotr Szelągowski 18:19:14
  Ocena polityki wobec Ukrainy w kontekście tej pożyczki będzie możliwa po tym co zrobi rząd jak Ukraina nie będzie w stanie oddać. Jeżeli wymuszą jakieś ustępstwa np. dla polskiego biznesu albo Polaków mieszkających na Ukrainie to wszystko będzie w porządku, a jeżeli odpuszczą za nic to będzie jasne czyj interes realizują.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930