Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
83 posty 61 komentarzy

Piotr Szelągowski

Piotr Szelągowski - Prawda czym jest? Li tylko oportunistycznym wygrywaniem subiektywizmów nazywanych spojrzeniem obiektywnym, po uprzedniej odpowiedniej obróbce...

Moje komentarze

 • PO lepsze?
  Witam, od lat zajmuję się tematem Ludobójstwa. Przez te wszystkie lata - kto najwięcej mi pomagał w działaniach, organizacji spotkań po szkołach, domach kultury, innych organizacjach? Tylko członkowie PiS. Owszem nie z górnej półki ale bez tych działaczy nie dotarłbym do tysięcy osób.
  Dwa razy pomogli mi przez ten czas sympatycy K15 i to nie z rodzimego miasta ale z pod Łodzi i pod Warszawy. Obecna wizyta Prezydenta RP - jest pierwszą naszego prezydent upamiętniającą w tym dniu zbrodnię UPA.
  Zamiast postponować i krytykować jego działania sugerowałbym wsparcie - które może właśnie doprowadzić do poważniejszych działań przeciw ukraińskim nacjonalistom i merytoryce Poroszenki. Był osamotniony w Sahryniu. To poważny cios dyplomatyczny. Należy pisać do kancelarii Prezydenta słowa poparcia i sugerować dalsze tego typu kroki.
  Po nigdy nie poszło tak daleko w odcięciu się od tej chorej merytoryki. Zawsze meldowali się w Sahryniu u nogi prezydentów Ukrainy.
  Reszta jest w naszych rękach. Zamiast krytykować - pisać należy słowa poparcia. Polityk działa wtedy gdy wie że ma za sobą społeczeństwo.
  Dodam nie jestem Kresowiakiem - to co robię robię z przekonania i patriotycznych pobudek.
  Pozdrawiam

  http://bezprzesady.com.neon24.pl/post/144554,75-ta-rocznica-w-poznaniu-rozmawiamy
  Antywołyń Poroszenki
 • @laurentp 14:29:31
  zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam
  Koszulka Rocznicowa
 • wyburzyć.
  wyburzyć dziadostwo - dowód dominacji sowietów.
  na co nam to?
  żeby w skrytości ducha zacierali ręce?
  Oszołomom mówimy NIE
 • @jan 20:49:41
  http://niepoprawni.pl/sites/default/files/ilustracje-publiczny/mlekovita.jpg

  CZYSTY Zysk tej POLSKIEJ (W pełni firmy) też z eksportu do innych krajów świata wyniósł...68 mln 220 tys.

  Handel nie polega tylko i wyłącznie na zaopatrywaniu własnego rynku.
  Jeżeli zarabia nasza polska firma na eksporcie znaczy to ze jest konkurencyjna w stosunku do innych. Trochę wiedzy ekonomicznej by się przydało.
  Polagra 2017 - Poznań.
 • @trojanka 13:31:21
  Obszerna informacja na moim blogu o takich niepolskich już firmach: http://bezprzesady.com/aktualnosci/polskie-firmy-wyprzedane-lista
  Polagra 2017 - Poznań.
 • @trojanka 22:12:55
  O tym nie raz pisałem - dotyczy to oczywiście produktów pochodzenia zagranicznego: http://bezprzesady.com/aktualnosci/stalo-sie-jasne-jestesmy-gorzej-traktowani-w-ue
  i zagranicznych koncernów: http://bezprzesady.com/aktualnosci/polska-gorsza-jakosc-gorszy-sort-chipsy
  Polagra 2017 - Poznań.
 • @jan 20:49:41
  Proponuję lepiej opanować język polski - jak na trolla wschodniego kiepsko "kolega" wychodzi - i oczywiście mylenie importu z eksportem ... to też błąd.
  Polagra 2017 - Poznań.
 • PO robiło to samo.
  Dodam PO robiło dokładnie tak samo a do tego parę rzeczy więcej o wiele mniej przyjemnych dla swoich rodaków...
  Prezydent Litwy potwierdza ... klęskę
 • tym gorzej.
  tym gorzej dla Brytyjczyków.
  „Premier Szydło głęboko się myli” oznajmia brytyjski polityk
 • uzupełnienie
  http://bezprzesady.com.neon24.pl/post/137502,konferencja-11-marca

  bardzo ładne fotografie. Szczególnie wieczorną porą. Szkoda że nie ma oświetlenia tego miejsca takiego, żeby było widoczne z tej drogi szybkiego ruchu.
  11.03.2017 VIII Miesięcznica Wołyńska – Skwer Wołyński
 • @goodness 08:50:25
  nie w tym tempie - ale kto wie może dojdą tez i do takiego tempa....
  Tyle tylko że na naszą zgubę chyba...
  Ukraińscy nacjonaliści poczynają sobie w Polsc
 • @wolidar 12:57:22
  Oczywista że to przesada niemniej gdzieś takie alarmistyczne infa krążą - a to dlatego że naprawdę ich coraz więcej... dlatego uzupełniłem powyższy wpis:

  [to przejaskrawienie, ale jedno jest pewne, ucieka ich z kraju sporo...- w mięsnym u mnie na osiedlu Ukrainka, na stacji Orlena Ukrainka, kurier Ukrainiec z Odessy, budowlańcy na okolicznych budowach -Ukraińcy...]

  https://justice4poland.com/2017/01/11/w-polsce-moze-powstac-podziemna-armia-ukrainska-przemycana-jest-ogromna-ilosc-broni-video/
  Ukraińscy nacjonaliści poczynają sobie w Polsc
 • @trojanka 18:35:49
  http://bezprzesady.com/aktualnosci/kilka-linkow-o-stosunkach-polsko-ukrainskich - garść informacji łącznie z linkiem do tego materiału - dla pełnego stanu wiedzy...
  A co do zbrojenia się - namawiam uczciwie do zapisywania się gdzie się da żeby trenować....: http://bezprzesady.com/aktualnosci/2017-i-sza-runda-pucharu-wks-grunwald
  jak nic nie będzie to przynajmniej będziemy w czołówce sportów strzeleckich.
  Rozpad Ukrainy czyli na złość babci odmrozimy sobie uszy
 • POZDRAWIAM!
  Polecam - a odnośnie Pana Prezesa myślę że ma złych doradców: ukraińskich nacjonalistów....

  Polecam:
  http://bezprzesady.com/aktualnosci/koszulka-z-symbolem-dywizji-ss
  Kto jest moim bohaterem i dlaczego Jarosław Kaczyński?
 • @libero 21:35:15
  wyjdzie na DVD - 2 kwartał przyszłego roku.
  Specjalny pokaz "Wołynia" w Poznaniu
 • kozacy...
  Kozacy pamiętajmy - powstali poprzez bunt w stosunku do swoich pryncypałów - z różnych królestw - utworzyli swoją sicz w miejscu trudno dostępnym... Chmielnickiemu marzyło się księstwo... jak podejrzewają badający te sprawy historycy - i tytuł księcia - nie udało się. Po podporządkowaniu się Rosji Carskiej Kozacy zostali zredukowani do bitnej grupy w armii cara służącej do tłumienia powstań.
  I tyle...
  Helena Ukraińska*
 • @banaco 11:44:27
  Źródła? Skąd te informacje?
  Pozdrawiam
  O Ludobójstwie OUN-UPA w Chodzieży.
 • @Repsol 21:25:11
  Dzięki - cenne. Proszę o kontakt na maila.
  Pozdrawiam.
  O Ludobójstwie OUN-UPA w Chodzieży.
 • Pis
  Konradzie - to proste. Ciagle słyszę od pisowców że to polityczne ze tak musimy, i patrzę skądinąd na inteligentne twarze i zastanawiam się kto ich tak zindoktrynował. Że uważają ze dżuma lepsza niż cholera.
  Kiedy wprost im mówię, że dla mnie żaden nacjonalista i zbrodniarz nie jest lepszy od drugiego coś tam powoli świta - jednak przekaz partyjny i tak wygrywa. Nawet nie będą wiedzieć kiedy ich partia lub cała Polska przejdzie pod zarząd ... czyj? Nie wiem... Ale na pewno to co mówią i robią nie pomaga Polsce. Szczególnie odnośnie jak tu już nie raz pisano a ja zacytują: UPA-iny.
  Dlatego robimy co możemy żeby uświadamiać masy. Nie tylko samym pisaniem. Do czego namawiam wszystkich którzy mogą mieć takie możliwości.
  http://bezprzesady.com.neon24.pl/post/128908,o-ludobojstwie-oun-upa-w-chodziezy
  Dlaczego nie zostawiamy Ruskich w spokoju
 • @Mipot 14:01:18
  Witam serdecznie, Pana odp. wydaje się logiczna, jednak ja nauczony jestem - pieniądz to pieniądz - drukowany czy nie.... Jak jeszcze do tego maja oddawać w swoich hrywnach -... które z dnia na dzień tracą na wartości...
  Ponadto jestem zdania z innego mojego tekstu na blogu bezprzesady.com że do czasu kiedy nie walną się w piersi za zbrodnie banderowców i nie wyrzucą swoich pseudo-bohaterów nazistów na śmietnik historii- to gdybym ja był Prezydentem to by sobie ze mną o niczym nie pogadali - no może to mało polityczne, ale co zrobić może czasami tak trzeba - mało politycznie walnąć pięścią w stół.
  PIS - nieważne czy Ukraina odda nam kasę

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031